PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Prodlužování vlasů provádím metodou KERATIN ZA TEPLA

                                                       MIKRORINGS

                                                       CLIP-IN: I TRVALE

                                                       TRESY

                                                       BONDY , BONDY PLUS

 

Metoda KERATIN

Keratin se aplikuje tepelným zpracováním vlastního keratinu. Ten se nabere na keratinové zahřívací kleště (cca 180st.= méně než žehlička na vlasy) a pramínek vlasů se na konci spojí. Připojení na vlasy se provádí opět zahřátím keratinu stejnými kleštěmi a vtavením na Vaše "živé" vlasy. Spoj je prakticky nejmenší (nejtenší) z ostatních metod.

 

Metoda MIKRORINGS

Jedná se o malé kroužky, které se speciálními kleštičkami zavřou. Spoje jsou na první dotyk nepatrné. Jedná se o metodu za studena, která nenarušuje Vaše vlastní vlasy. Používáme výhradně pravé evropské vlasy. Vybrat si můžete vlasy rovné, zvlněné nebo kudrnaté.

Jedná se o metodu používanou "za studena" a bez chemikálií či tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku a jeho opětovném otevření při posunutí pramínku. Tato metoda je naprosto šetrná k vlastním vlasům. Metoda Micro Rings je velmi oblíbená díky tomu, že tvoří nejmenší spoj, a snadnému a čistému sundávání. Při prodlužování a zhušťování je třeba po 2 - 4 měsících pramínky posunout. Dále je třeba prodloužené vlasy česat speciálním kartáčem na prodloužené vlasy a dodávat vlasům potřebnou výživu.

 

Metoda Clip-in (PÁSY)

Pokud netoužíte po dlouhých vlasech nastálo, velmi oblíbenou a domácí metodou je Clip in. Když zatoužíte po dlouhých vlasech, zavřete se na 5min. do koupelny a nasďtě si clipy. Velmi oblíbené jsou také samostatné barevné prameny.

Pásy jdou připevnit i na stálo,po sundání sponek a připevnění budto keratinem,nebo ringem.

Cena se pohybuje v rozmezí podle počtu vlasů,pramenů nebo pásů a délky,cena jednoho pramenu je 100kč i s prací.

 

Metoda TRESY

Tressy se připevňují nejrůznějšími způsoby. Jedním z nich je i využití systému Micro Ring, což umožňuje velmi rychlé a elegantní připevnění. I vlastní servis a posunuvání je snadnou záležitostí. Dokonalý účes vyžaduje pouze kvalitní tressy, speciální nástroje a vlásenkářskou praxi

 

 

Metoda BONDY , BOND PLUS

 

 

Jeden pramínek stojí 120 kč i s prací.

Posunutí pramenů už se počítá 25kč za pramínek i s prací.

Prodlužováním vlasů se dá taky barevně melírovat,kde vaše vlasy nejsou zničeny a barvy. vydrží překásné po celou dobu.

 

 

 

 

 

Výhody:  velice rychlé a snadné připevnění, pevné spoje a hezký účes u rovných dlouhých vlasů